About us

O nas Aelia

Witaj w świecie Aelia Duty Free

Zacznij podróż od ekscytującej wizyty w luksusowych sklepach, zlokalizowanych na największych polskich lotniskach. Znajdziesz w nich szeroką ofertę znanych światowych firm, ale też i polskie brandy. Punkty handlowe Aelia to bogaty wybór unikatowych towarów oraz profesjonalna pomoc przy dokonywaniu wszelkich decyzji zakupowych.

O nas Aelia

wyjątkowa obsługa

Sklepy Aelia wyróżniają się bogatym i wyjątkowym asortymentem, niedostępnym nigdzie indziej. Przewodnikami po świecie tych produktów są wykwalifikowani sprzedawcy, którzy w fachowy sposób dobiorą ofertę do potrzeb i rozwiążą nawet najtrudniejsze zakupowe dylematy.

O nas Aelia

sklepy na lotniskach

Aelia jest obecna na polskim rynku od 2005 roku
i stale powiększa swoją sieć – obecnie odwiedzać można 23 sklepy działające na 9 największych lotniskach w Polsce. To ponad 200 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia służą pomocą naszym klientom.

O nas Aelia

szeroki asortyment

Światowej klasy marki obecne w sklepach Aelia oferują doskonałe na prezent lub przydatne w podróży produkty premium – kosmetyki, asortyment dla dzieci, produkty spożywcze oraz wszelkie artykuły pierwszej potrzeby. Wizyta w sklepach Aelia to odrobina luksusu dla Ciebie i Twoich bliskich.

Kontakt Aelia

contact

    Contact us

    [mathcaptcha mathcaptcha-321 class:form-control]