Kreuj — świat Aelia Duty Free razem z nami… dołącz jako:Poznaj naszych ludzi

Bracia Gralewscy są najlepszym przykładem na to, że w Aelia pasja z pracą łączą się idealnie! Krzysiek jest z nami już 10 lat, Sebastian tylko trzy lata krócej. Oto, co mówią o swojej pracy: „To dzięki pracy odkryliśmy pasję do produktów luksusowych – alkoholi i cygar. Szkolenia, eventy oraz rozmowy z klientami pozwalają nam cieszyć się pasją na co dzień!”

Krzysztof Gralewski, Kierownik sklepu z alkoholami Le Connaiseur, Sebastian Gralewski, Zastępca Kierownika Działu Alkohole Aelia Duty Free

Wizażystka i charakteryzatorka z 10-letnim doświadczeniem. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, planach filmowych oraz pokazach mody. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Art Visage Pro 2011. Od 4 lat pracuje dla Aelia Duty Free, gdzie jest trenerem makijażu oraz współpracuje z marką Chanel.

Dominika Bieniek, Trener Makijażu

Kiedy w 2011 roku dołączyłam do zespołu Aelia Duty Free, czułam się jak pasażer lotniska przed wyprawą w podróż, czyli podobnie do naszych Klientów. Nie przypuszczałam wtedy, że będzie to tak ekscytująca, pełna interesujących i kształcących wyzwań przygoda, dzięki której otrzymam szansę ogromnego rozwoju zawodowego i doświadczania nieznanych obszarów mojej ulubionej branży beauty oraz specyfiki travel retail. Dziś mogę powiedzieć, że każdy dzień tutaj spędzony przynosi mi radość i satysfakcję z odkrywania nowych horyzontów wraz gronem fantastycznych, mądrych i inspirujących ludzi – moich współpracowników w Polsce, Francji i innych krajach Europy, klientów sklepów Aelia Duty Free oraz naszych Partnerów handlowych.

Małgorzata Soboń, Senior Manager Kategorii Perfumy i Kosmetyki

ZOBACZ JAK SIĘ U NAS PRACUJE

Zajrzyj na nasz profil Aelia Kariera facebook

Kontakt Aelia

kontakt

    Skontaktuj się z nami-