Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/hds/ftp/aelia.pl/www/wp-includes/functions.php on line 4139
Praca – Aelia Duty Free

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy na stanowiska:

Doradca Klienta

Międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzedaży produktów luksusowych w strefach wolnocłowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (SP/WAW) i Kraków (SP/KRK).

Co oferujemy?

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach,
  • motywujący system bonusowy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • doradztwo w zakresie oferowanego wachlarza produktów i usług,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Poszukujemy osoby:

  • zaangażowanej i pełnej pozytywnej energii,/li>
  • łatwo nawiązującej kontakty,
  • posiadającej dobrą znajomość języka angielskiego.

Doświadczenie w handlu detalicznym oraz znajomość innych języków będą Twoimi dodatkowymi atutami.

Chcesz do nas dołączyć?

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku
o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Zastępca Kierownika Działu

Międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzedaży produktów luksusowych, poszukuje do sklepu na lotnisku w Gdańsku lub Warszawie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk – Port Lotniczy, Warszawa – Lotnisko Chopina
Nr ref.: ZKD/GDA lub ZKD/WAW

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Kierownikiem Działu,
  • dbałość o wysokie standardy obsługi klienta,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • kontrola przestrzegania procedur i regulaminów wewnętrznych firmy,
  • obsługa kasy,
  • doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność zarządzania i motywowania personelu,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość branży: perfumy i kosmetyki lub alkohole, słodycze, fmcg,
  • nastawienie na realizację celów,
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • kreatywność, energia.

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • profesjonalne szkolenia rozwijające kompetencje w wielu obszarach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system bonusowy,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Magazynier

Międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzedaży produktów luksusowych w strefach wolnocłowych poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa – Lotnisko Chopina
Nr ref.: MA/WAW

Oczekujemy od kandydatów:

  • doświadczenia w pracy w magazynie,
  • zaangażowania i dokładności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości obsługi komputera,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należało:

  • wprowadzanie towaru na stan i przygotowywanie do sprzedaży,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów (praca fizyczna),
  • prowadzenie dokumentacji,
  • potwierdzanie w systemie komputerowym (SAP) dokonanych operacji magazynowych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
  • profesjonalne szkolenia.

Konsultant/Konsultantka Urody

Miejsce pracy: Warszawa, Lotnisko Chopina Nr ref.: BC/WAW

Oczekujemy na zgłoszenia od kandydatów:

  • mających doświadczenie w prezentacji i sprzedaży perfum oraz produktów do makijażu i pielęgnacji międzynarodowych marek (mile widziani absolwenci szkół wizażu i pielęgnacji),
  • posługujących się w stopniu bardzo dobrym językiem angielskim,
  • komunikatywnych, energicznych i umiejących pracować w zespole.

  • profesjonalna obsługa klientów, zgodnie ze standardami firmy, w zakresie makijażu i pielęgnacji,
  • dbałość o wizerunek prezentowanej marki,
  • udział w promocjach i akcjach marketingowych.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia,
  • motywujące wynagrodzenie.